Dzień Patrona 2017

Jak każdego roku tak i w tym cała społeczność  Publicznej Szkoły Podstawowej obchodziła święto Patrona Jana Pawła II. Głównym punktem była uroczysta akademia, którą przygotowywały: Pani Zofia Bartnik, Anna Cygan, Joanna Janiec i Paulina Pągowska. W programie artystycznym składającym się z pieśni, muzyki, prozy i tańca przedstawiono najważniejsze przesłania Jana Pawła II do dzieci i młodzieży  z całego świata. Poprzez te utwory pokazano miłość i dobroć największego Polaka. Nie zabrakło też słodkich kremówek.

W uroczystości tej wzięli udział zaproszeni goście, rodzice, uczniowie oraz pracownicy naszej szkoły. Część artystyczna wywołała na naszych twarzach wzruszenie i wspomnienia z czasów Pontyfikatu Jana Pawła II.
Koordynator uroczystości
Zofia Bartnik