"MALUTKIE RESORT"

         W związku z obchodzonym Dniem Dziecka wychowawcy klas:    5a i 5b zorganizowali dla swoich wychowanków wycieczkę do kompleksu rekreacyjno - wypoczynkowego "Malutkie Resort". Wyjazd odbył się 31 maja. W ciągu 3 godzin na uczniów czekało wiele atrakcji.

 

         Najpierw pan przewodnik oprowadził grupę po obiekcie, przytaczając historię jego powstania, opowiedział wiele ciekawostek związanych z hodowlą tutejszych koni.

         Następnie zwiedziliśmy mini zoo, gdzie mogliśmy obejrzeć między innymi: dziki, daniele, kozy, kucyki, lamy, owce kameruńskie. Niektórzy nawet odważyli się je pogłaskać.

         Razem z instruktorem każdy uczeń mógł skorzystać z parku linowego i zmierzyć się ze swoimi słabościami. Większość uczniów pokonała tor przeszkód bez trudu. Na koniec czekało na wszystkich ognisko z kiełbaskami.

Pobyt w ośrodku uznajemy za udany i na pewno jeszcze tam wrócimy...

Organizatorzy:

Paulina Pągowska, Anna Zemsta