British culture and lifestyle

‘British culture and lifestyle.’

britishculture1 

3 lutego 2017  roku mieliśmy  okazję uczestniczyć w kolejnej  prelekcji z cyklu ‘British culture and lifestyle’,  przygotowanej przez brytyjskiego native speakera, pochodzącego z miasta Hull w hrabstwie East Riding of Yorkshire. Mike, były lektor szkoły językowej PPJO Horizon w Radomsku zapoznał nas z różnymi aspektami szeroko rozumianej kultury brytyjskiej.

britishculture2 britishculture3 britishculture4

 Podczas spotkania uczniowie klas II a, II b oraz  III a   mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych. Trzeba przyznać, że wypadliśmy całkiem nieźle.

Po zakończonym spotkaniu, nasz gość udał się do przedborskiego liceum, gdzie cyklicznie organizowane  są  warsztaty z zakresu kulturoznawstwa  brytyjskiego.

britishculture5

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego’ meetingu’ z tej serii.