Komunikat w sprawie awarii autobusu

Pomarańczowy autobus został już naprawiony, co za tym idzie od jutra (Piątek, 24.02.2017) rozkład autobusów wraca do normy i wszystkie dowozy oraz odwozy odbęda się zgodnie z harmonogramem opublikowanym na stronie:
Rozkład jazdy autobusów.

_____________________________________________________________________

Jutro (czwartek, 23.02.2017) dowozy do szkoły oraz odwozy odbędą się tak jak w dniu dzisiejszym (środa, 22.02.2017).

Oczywiście jak w każdy Czwartek odwozy rozpoczniemy po 4 lekcjach - około godziny 12:00.
Nie będzie jednak po 4 lekcjach kursu do Przeręba.

Pomarańczowy autobus znajduje się wciąż w naprawie.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

Z powodu awarii pomarańczowego autobusu rozkład jazdy autobusów szkolnych w dniu jutrzejszym (22.02.2017) będzie delikatnie zakłócony.
Poniższa rozpiska na pewno obowiązywać będzie w środę (22.02), na tę chwilę nie wiemy jak szybko uda się usunąć usterkę, o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco na stronie szkoły.

Dowozy do szkoły autobusu zielonego i białego odbędą się bez zmian i zgodnie z dotychczasowym planem.

Podane godziny są orientacyjne, prosimy oczekiwać cierpliwie na przystankach gdyż moga pojawić się kilkuminutowe opóźnienia.

Następnie kursy odbywać się będą według poniższej rozpiski:

Autobus zielony (p. Tomalka):

Kraszewice około 8:20

Koconia około 8:25

Chełmo około 8:30

Będzyn około 8:35

Szkoła w Strzelcach Małych

Autobus biały (p. Karliński):

Granice/Tworowice około  8:25

Szkoła w Strzlcach Małych