Rozkład autobusów II semestr

Tradycyjnie, w drugim półroczu każdego roku szkolnego zmieniamy rozkład jazdy autobusów szkolnych.

Nie inaczej będzie w bieżącym roku szkolnym. W zakładce "Rozklad jazdy autobusów" oraz w poniższych zakładkach znajdą Państwo nowe rozkłady dowozów obowiązujące po zakończeniu ferii zimowych.

Proszę monitorować rozkład do końca ferii ze względu na możliwie zmiany oraz przybyć na przystanek kilka minut wcześniej.

Odwozy

Po feriach zimowych odwóz uczniów będzie odbywał się według następującego porządku:

Pan Kluza (pomarańczowy autobus) - Strzelce Małe (Masłowice), Ochotnik, Krery, Kol. Przerąb, Huta Przerębska, Borki, Wola Przerębska, Bartodzieje, Przerąb, Strzelce Małe. 

Pan Tomalka (zielony autobus)  – Strzelce Małe (Masłowice), Łączkowice, Kawęczyn, Koconia, Kraszewice, Chełmo, Granice, Tworowice, Strzelce Małe.

Pan Karliński (biały autobus) – Strzelce Małe (Masłowice), Jaskółki, Wierzbowiec, Przedbórz, Konstatntynów, Korytno, Kalinki, Bąkowa Góra, Masłowice, Strzelce Małe

 

Dyrektor szkoły,

Roman Janiec

(Aktualizacja: 12:55-30/01/2017 - dodano informację o odwozach)

 

 

Zielony autobus

Zielony autobus

KURS 1 KURS 2
Lp Przystanek Godzina Lp. Przystanek Godzina
1 Bąkowa Góra 6:55 1 Kolonia Przerąb 7:25
2 Kalinki 6:58 2 Huta Przerębska 7:30
3 Przedszkole 7:10 3 Borki 7:33
4 Strzelce Małe szkoła 7:15 4 Wola Przerębska 7:37
5 Bartodzieje 7:42
6 Przerąb – szkoła 7:46
7 Kolonia Przerąb 7:50
8 Krery 7:53
9 Przedszkole 8:05
10 Strzelce Małe - szkoła 8:10