Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z języka angielskiego PINGWIN

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy

z języka angielskiego

PINGWIN

Konkurs z języka angielskiego PINGWIN to konkurs o różnym stopniu trudności przeznaczony dla chętnych uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum.

Konkurs odbędzie się 23.11.2016 r. (środa)i będzie trwał 45 minut + 10 minut na sprawy organizacyjne. Konkurs zastanie przeprowadzony w formie testów jednokrotnego wyboru. Każdy test to 30 pytań z czterema wariantami odpowiedzi. Wybraną przez siebie odpowiedź uczeń zakreśla zamalowując czarnym lub niebieskim długopisem odpowiednie pole. Za odpowiedź prawidłową uczeń otrzymuje +1 punkt, odpowiedź nieprawidłowa to -1 punkt, a przy braku odpowiedzi punktów 0.

Zakres tematyczny do konkursu znajduje się w tym miejscu http://www.edi.edu.pl/jezyk-angielski

Zapraszam do analizy testów archiwalnych, znajdujących się w linku poniżej.

http://www.edi.edu.pl/testy-archiwalne/jezyk-angielski

Good luck!

Ewa Borycka