Akcja Znicz

Akcja „Znicz”

akcjaznicz

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych – dzień osób, które już od nas odeszły, ale na zawsze pozostaną w naszych sercach. Są jednak groby osób, o których już nikt nie pamięta, a które również zasługują na naszą uwagę i pamięć.

W związku z tym, Samorząd Uczniowski organizuje Akcję „Znicz”. Celem akcji jest zbiórka zniczy, które w Dzień Wszystkich Świętych zostaną zapalone przez uczniów na opuszczonych i zapomnianych grobach.

Wszyscy uczniowie, którzy wyrażą chęć uczestnictwa w akcji, proszeni są o przyniesienie zniczy i przekazanie ich przewodniczącemu klasy. Przewodniczący klas dnia 27.10.2016r. (czwartek) dostarczą zebrane znicze Opiekunowi Samorządu Uczniowskiego (p.E.Borycka - PG, p.S.Nowak – PSP).

Za udział w akcji uczniowie zostaną wynagrodzeni wpisem punktów dodatnich lub pochwał.

Akcja „Znicz” trwa od 19.10.2016r. (środa) do 27.10.2016r. (czwartek).

„Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą…”

ks. J. Twardowski

Samorząd Uczniowski

     PSP oraz PG