Piesza wycieczka do Chełma

Dnia 16 września 2016r. uczniowie klasy II b wraz z wychowawczynią Panią Gabrielą Patek i Panią Pauliną Nowak, wybrali się na wycieczkę pieszą do Chełma.

 

Dziewczyny postanowiły zorganizować eskapadę i ognisko z okazji Dnia Chłopaka, na którym pojawiło się mnóstwo gier i zabaw takich jak:

- Taniec na gazecie - do tej konkurencji chłopcy z początku nie byli przekonani, ale wystarczyło zapoznanie się z zasadami, aby zmienili zdanie. Na pewno było to dla nich nowe doświadczenie, które wymagało wzajemnej współpracy. Pary poradziły sobie genialnie, a z perspektywy widza wyglądało to jeszcze lepiej.

  

- ‘’Żonglerka’’ piłką nożną - wykazała sportową umiejętność chłopców, ale dziewczyny też spróbowały się dołączyć. Okazało się, że trening czyni mistrza, bo dziewczyny pod przywództwem chłopaków ulepszyły swoje zdolności sportowe.

 

- Twister - zabawa, która najbardziej przypadła do gustu chłopakom. Trzeba przyznać, że wykazali się ogromną zręcznością, a przy tym wielką charyzmą. Nie liczyła się dla nich wygrana, lecz dobra zabawa i miła atmosfera.

  

Na szczęście sprzyjała nam dobra pogoda i wszyscy dobrze się bawili. Czas minął…… za szybko!!!!

 

  

Dzięki wycieczce klasa mogła się zintegrować, poszaleć i wyluzować. Zmęczeni, ale i szczęśliwi uczniowie o 14.00 wrócili do szkoły.

Jowita Błaszczyk, Karolina Nowakowska