Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

1 września – czas wracać do szkoły!

 

Rok szkolny 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Dla jednych niestety, dla innych nareszcie. Wielu uczniów już powoli zaczyna ocierać łzy spływające po policzkach, bo jeszcze chciałoby się wakacyjnie poleniuchować, a niektórzy myślą już o spotkaniach ze szkolnymi kolegami. Jakby nie było, zbliża się 1 września i szkoła znów oczekuje na wypoczętą i pełną zapału do pracy dziatwę. A do następnych wakacji pozostało tylko…… 10 miesięcy.

Rok szkolny 2016/2017 rozpocznie się 1 września (czwartek) Mszą Świętą w kościele ok. godziny 8:30  (uczniowie udają się tam z wychowawcami). Następnie dzieci i młodzież wrócą do szkoły na spotkanie z wychowawcami w swoich klasach w celu omówienia planów na nowy rok szkolny oraz spraw organizacyjno-porządkowych. 

Około godziny 10:30 rozpoczną się odwozy uczniów do domów.

Dla tych, którzy jeszcze nie zaopatrzyli się w podręczniki, przypominamy o 

wykazie podręczników, które będą obowiązywać w naszej szkole w bieżącym roku szkolnym. 

Informacje dotyczące nowego roku szkolnego (plany lekcji [link wkrótce], rozkład jazdy autobusów szkolnychmożna znaleźć w odpowiednich zakładkach. Zapraszamy do systematycznego śledzenia informacji ukazujących się na stronie naszej szkoły.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2016/2017 życzę wszystkim uczniom, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale też odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań. Niech szkoła będzie dla Was także miejscem radości i wielu przyjaźni.

Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły życzę, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia.

Rodzicom zaś życzę, by ten nowy rok szkolny przyniósł wiele nadziei związanych z przyszłością ich dzieci.

Dyrektor szkoły

Roman Janiec